top of page

Fitness Group

Public·127 members

[Gledaj televiziju-] Sloga Doboj Borac uživo gledaj 2 decembar 2023

Highlights and livestreams of Premier League of Bosnia and Herzegovina 2023/24 football fixture between FK Sloga Doboj and Borac Banja Luka.

Tokom nastavka obraćanja medijima, Jagodić je naglasio kako ekipa ima problema sa virozom pred Borac, ali i da ekipu nakon ovog duela očekuju neke ključne utakmice. “U posljednjih pet utakmica smo samo jednom izgubili sa dva primljena gola i bez obzira što ispred sebe imamo nepobjedivog Borca, ko god da izađe sutra na teren mora dati svoj maksimum. Daćemo sve od sebe da ne izgubimo, uprkos komentarima koji se šire te idu u neželjenom pravcu te isto tako da mi sve trebamo pobjeđivati. Nije to baš tako, jer smo prptiv Zvijezde 09 pokazali određene probleme u koje smo ušli te ćemo protiv Borca pokušati izaći iz istih”, objasnio je Jagodić te zaključio: “Za sedam dana igramo utakmicu protiv direktnog konkurenta za opstanak te ja i dalje potenciram da je nama cilj opstanak i da budem konkurentni u jednom od dva kup takmičenja. Razlog za veliki bodovni saldo je taj što moji fudbaleri daju sebe čitave. FK Sloga Doboj vs Borac Banja Luka 25.11.2023 - Football Highlights and livestreams of Premier League of Bosnia and Herzegovina 2023/24 football fixture between FK Sloga Doboj and Borac Banja Luka. Na kraju bih čestitao Borcu na svemu, ali mi ćemo dati sve od sebe da sutra ostanemo neporaženi na svom terenu jer bi nam mnogo toga značilo, jer i mi u posljednja tri mjeseca imamo samo tri poraza protiv jakih protivnika. Danas nam je još ostalo da odredimo trening nakon čega ćemo odrediti grupu igrača koja će sutra biti na raspolaganju. Kao što sam naveo, određeni problemi postoje, četiri igrača imamo virozna, među njima i Dejana Vidića koji daje maksimum da trenira sa samo jednim propuštenim treningom ove sedmice, ali isto tako ja znam koliko se on pati dok trenira. Teška nas utakmica čeka, ali bićemo tvrd orah Borcu po teškom terenu sa teškim vremenskim uslovima te se nadamo da ćemo uz dobru igru napraviti dobar rezultat. Sloga Doboj vs Borac Live Stream & Results 2/12/2023 15: prije 7 dana — Learn How to Watch Sloga Doboj vs Borac Football Live Stream Online on 2 December 2023 15:00, See Match Results and Teams H2H Stats at ... Igraju odlično ove sezone. Dobro poznajemo sve igrače, ali i trenera Vladu Jagodića sa kojim sam i sam uspješno sarađivao u našem klubu. Sloga je napravila iskorak u ovoj sezoni i vjerujem da su im porasle amcibije. Ipak, naš cilj je jasan i želimo da osvojimo nova tri boda i da ostvarimo sve pobjede do kraja jesenjeg dijela sezone”, kaže Grahovac. S novom utakmicom Banjalučani imaju priliku da postave i novi klupski rekord. Sloga Doboj Zvijezda 09 uživo prijenos 26 novembar 2023 Spor prije 6 dana — Igman Konjic Borac Banja Luka prijenos 25 novembar 2023 Live prije 23 sata — (GLEDAJ ONLINE) Sarajevo Borac gledati prijenos 05/11/2023 5. Sloga Doboj Borac Banja Luka uživo prijenos gledaj 2 decemba prije 4 sata — Sloga Doboj Borac Banja Luka uživo prijenos gledaj 2 decembar 2023 prije 8 dana — 128 ((GLEDAJ ONLINE*)) GOŠK Gabela Borac Banja. Mi na ovom meču ne možemo izgubiti koliko možemo dobiti”, rekao je Jagodić te dodao: “Sigurno je da i mi iza sebe imamo rezultate koje niko ne može poništiti, rad ovih igrača koji treniraju u nenormalnim uslovima. Svaki dan sjedamo u autobus i idemo u blatu da bi trenirali u Kostajnici. To je put od pola sata u jednom smjeru te isto toliko nazad, jasno je da to uzima danak. U ovom trenutku mi je samo jasno da nemam Tonija Jovića i Sinišu Dujakovića, a za ostale još nisam siguran. Srđan Grabež takođe ove sedmice nije trenirao jer je protiv Zvijezde 09 dobio nezgodan udarac laktom u bubrežnoj šupljini što je dovelo do bolova u tom dijelu tijela”. Sloga Doboj - Borac Banja Luka UŽIVO 2. 12. 2023 | Nogomet - Rezultati. comPratite Sloga Doboj - Borac Banja Luka 2. 2023 uživo, livescore, Sloga Doboj nedavni rezultati, vijesti, informacije, Sloga Doboj - Borac Banja Luka međusobni omjer! Nogomet stranica Rezultata pokriva nogometne rezultate i nogometne vijesti za više od 1000 natjecanja diljem svijeta. Kod nas nema opuštanja. Želim da pohvalim ekipu i sve igrače koji su odigrali utakmicu u Kupu BiH”, rekao je Grahovac, a potom nastavio: “Bilo je teško vrijeme i izuzetno težak teren, ali su oni odigrali odličnu utakmicu. Skidam im kapu i svaka im čast na onome što su uradili. Naredni rival nam je ekipa dobojske Sloge koja je veoma nezgodan protivnik. Do sada su vezali četrnaest premijerligaških utakmica bez poraza, a ukoliko svoj cilj ispune tokom 90 minuta okršaja sa Slogom ispisat će novu stranicu klupske historije. Ipak, svjesni su, svi redom, da će teren, kao i uvijek, biti jedino mjerilo kvaliteta. “Bilo bi lijepo kada bi postavili novi rekord, ali mi imamo neke više ciljeve i u svaku utakmicu ulazimo sa ciljem da pobijedimo. Pokazali smo u dosadašnjem dijelu sezone, da mi ne mijenjamo pristup utakmici i nevažno nam je da li igramo kod kuće ili u gostima. Jedini cilj nam je pobjeda i samo se time vodimo”, poručuje Grahovac. Jagodić najavio susret: Određeni problemi postoje, imamo četiri igrača viroznaŠef stručnog štaba Sloge Dobojm, Vlado Jagodić, najavio je utakmicu 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv banjalučkog Borca. FK Sloga Doboj će sutra od 16:00 ugostiti FK Borac, a meč je na današnjoj press konferenciji za medije najavio trener domaćih Vlado Jagodić. “Nije floskula, očekuje nas zahtjevna utakmica, a kada kažem zahtjevna onda mislim da ispred sebe imamo ekipu koja je nepobjediva, 15 utakmica u nizu bez poraza. Oni zaista djeluju impresivno, ali ja sa druge svojim igračima govorim da je pred nama i najlakša utakmica. [POTOK#] Sloga Doboj Borac Banja Luka uživo prijenos prije 4 sata — Sloga Doboj vs Borac Banja Luka live strim. Pogledaj gdje mozes gledati utakmicu uzivo. Nadolazece Utakmice. Željezničar. 04.11.2023. Sloga Doboj Zvijezda 09 uživo prijenos gledaj 26/11/2023 29. prije 6 dana — Sloga Doboj Zvijezda 09 uživo prijenos gledaj 26/11/2023 29. okt 2023. — uživo prijenos gledaj 23. sep (FUDBAL) Tuzl. Sloga Doboj Zvijezda 09 uživo gledaj 26 novembar 2023 prije 6 dana — Sloga Doboj Zvijezda 09 uživo gledaj 26 novembar 2023 prije 23 sata — [TV UŽIVO*] Igman Konjic Zvijezda 09 gledaj 4 novembar 4. nov 2023 . Sloga Doboj v Borac Banja Luka LIVE 2. 12. 2023 - Flashscore Follow Sloga Doboj v Borac Banja Luka 2. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. A qualitative analytical analysis of the meeting will help you to correctly assess all the risks and get all the necessary recommendations for the match. So we strongly recommend that you read the useful information and then vote whether you think our tip is great or not. Also, a large amount of statistical data is stored on our website especially for you. We know firsthand that many sports fans pay attention to the Sloga Doboj vs Borac Banja Luka H2H matches. WTV Live (MRK Sloga Doboj - RK Borac) - YouTube 1:39:01... WTV Live (MRK Sloga Doboj - RK Borac). 2.5K views · Streamed 1 year agomore. WTV Gračanica. 1.81K. Subscribe. 1.81K subscribers.YouTube · WTV Gračanica · 8. mar 2022. Grahovac pred Slogu: Usađen nam je banjalučki mentalitet, kod nas se najbolji drugovi posvađaju na terminuFudbaleri Borca u 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine gostovat će dobojskoj Slogi, koja svoje utakmice igra u Modriči, zbog renoviranja terena. Banjalučani žele nastaviti niz i učvrstiti se na liderskoj poziciji premijerligaške tabele. Borac je u srijedu izborio plasman u osminu finala Kupa BiH, a nova pobjeda dodatno je podigla nivo samopouzdanja unutar tabora aktuelnog lidera. Srđan Grahovac, kapiten FK Borac, hvali saigrače zbog svega što su uradili u minulom periodu. “Ekipa je satkana od odlične grupe momaka i svi do jednog se vode onom da je svaka naredna utakmica najvažnija. Sloga Doboj v Borac Banja Luka LIVE 2. 12. 2023 | Football - FlashscoreFollow Sloga Doboj v Borac Banja Luka 2. 2023 live, livescore, Sloga Doboj latest results, news, information, Sloga Doboj v Borac Banja Luka H2H statistics! Flashscore football coverage includes football scores and football news from more than 1000 competitions worldwide. Borac Banja Luka - Sloga Doboj Live - m:tel Premijer Liga Eurosport is your source for the latest m:tel Premijer Liga match updates. Get the full recap of Borac Banja Luka - Sloga Doboj, complete with stats and ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page