top of page

Fitness Group

Public·125 members

(proud**) Jablonec Teplice přenos 02.12.2023

před 8 hodinami — Jablonec vs. Teplice - online přenos z fotbalového utkání z ligy Gambrinus liga, kde se střetl FK Jablonec 97 s FK Teplice.

Teplice - výsledky, program zápasů, Jablonec - Teplice live | Fotbal, ČeskoNápověda: Jste na stránce Teplice - výsledky v sekci Fotbal/Česko. Livesport nabízí pro tým Teplice livescore, konečné a průběžné výsledky, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, žluté a červené karty, srovnání kurzů …). Kromě výsledků týmu Teplice můžete na Livesportu sledovat více než 1000 fotbalových soutěží z více než 90 zemí na celém světě. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). Stránka týmu Teplice je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 02. Jablonec - Teplice | ONLINE fotbal | 28.5.2023 17:00 28. 5. 2023 — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. Zdravím všechny fotbalové fanoušky. FORTUNA:LIGA se v neděli dohraje posledními zápasy ... 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž145 minutUniverzitní fotbalová ligaO 3. místo22. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - MoldavskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportStopáž209 minutČesko - MoldavskoKvalifikační utkání o postup na EURO 202420. 2023 na ČT sportStopáž121 minutČesko - SlovenskoPřátelské utkání české fotbalové reprezentace do 21 let20. FK Teplice - FK Jablonec - Fotbal | Česká televizeVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. Jablonec v neděli večer na teplických StínadlechFK Teplice FK Jablonec 1:0 Gambrinus liga, ne 8. 4. 2007, 20:15 Reportáž Nejvyšší fotbalová soutěž se víkendovými osmi zápasy přesune do své poslední třetiny. Den před Velikonočními svátky se Radův Jablonec představí na trávníku Teplic, opět za asistence kamer České televize. Přímý přenos bude od 20hodin vysílat program ČT4 Sport. Nedělní večerní bitva na teplických Stínadlech tentokrát svede souboj mezi desátými Teplicemi a pátým Jabloncem. Ačkoliv oba kluby dělí od sebe hned pět ligových příček, v realitě je mezi umístěním rozdíl pouhých tři bodů, tak vyrovnaná je střední část tabulky. Teplice v zimě prošly změnou hlavního kouče, když se taktovky chopil po nemocném Marečkovi jeho dosavadní asistent Bartl. Teplice - Jablonec | ONLINE fotbal | 6. 8. 2023 15:00 | 1. liga Živě na Sport. czOnline magazín deníku Právo & Seznam. cz Copyright © Seznam. cz, a. s., Borgis, a. s., ČTK, DPA, Reuters, fotobanka Profimedia. Audiovizuální mediální služby. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sport. cz je bez písemného souhlasu společnosti Borgis, a. s. zakázáno. RSS kanály serveru Sport. cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Sport. cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti Borgis a. není dovoleno. Jablonec - Teplice | ONLINE | 2. 12. 2023 15:00 | FORTUNA:LIGA 2023/2024 | ŽIVĚFK JABLONEC Jablonečtí fanoušci doufají, že by se v jejich oblíbeném klubu mohlo zase pomalu začít blýskat na lepší časy. V posledních čtyřech ligových utkáních totiž zelenobílí nepoznali hořkost porážky, k tomu navíc proklouzli do čtvrtfinále MOL Cupu. Pro svěřence Radoslava Látala půjde proti Teplicím o druhé domácí představení v řadě – před týdnem na svém hřišti zaslouženě porazili Pardubice 2:1, oba góly vstřelil Miloš Kratochvíl. V tabulce se tedy odlepili od úplného chvostu, aktuálně jsou dvanáctí. (Sledovat živě-) FK Jablonec FK Teplice živě 2 prosince 2023 před 6 hodinami — před 2 hodinami — FK Jablonec FK Teplice přenos 2 prosince 2023 před 12 hodinami — V 17.kole první české fotbalové ligy se utkají Jablonec a ... Jablonec Teplice přenos 02/12/2023 před 6 hodinami — Jablonec Teplice přenos 02/12/2023 Poslouchejte na Radiožurnálu Sport v přímém přenosu komu se v sobotu večer zadaří více. FK Jablonec - FK Teplice - Fotbal | Česká televizeVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. Oficiální webové stránky týmu FK Teplice FORTUNA:LIGA, 17. kolo. Střelnice, Jablonec. Logo. FK Jablonec. FK Teplice. 2. prosince. 15:00. On-line přenos FK Teplice B - Bohemians Praha 1905 B 1:2 (0:1). 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž145 minutUniverzitní fotbalová ligaO 3. místo22. Online: Jablonec - Teplice, 17. kolo - Fotbal iDNES. czSouhrn Reportáž začne 2. 12. 2023 15:00 FORTUNA:LIGA 2023/2024, 17. kolo Začátek utkání: odloženo FK Jablonec FK Teplice Zápas byl kvůli vydatnému sněžení a nezpůsobilému terénu v sobotu dopoledne odložen na neurčito. Teplice se po sérii nepovedených výkonů opět nastartovaly. Klub opustili matadoři Hunal s Poštůlkou, kabiny také měnili Tesařík, Rilke, Kroupa a Szabo. Klub navíc vyřadil z prvoligového týmu vycházející podzimní hvězdu Stožického, o kterého se zajímá náš Jablonec a který v současné době trénuje s třetiligovou juniorkou. Naopak žádných větších příchodů se na severu Čech nedočkali vyjma brněnského gólmana Belice. Žlutomodří fotbalisté vstupovali do jarní části z osmé pozice s cílem atakovat pohárové příčky či si vybojovat alespoň účast v letním poháru Intertoto. Jenže ze tří jarních zápasů získali „jen“ dva body za remízy na hřištích Slovácka a Mostu. Nečekala se především domácí porážka 1:2 s Plzní, kterou budou chtít tepličtí odčinit právě v nedělním večerním zápase. Jablonec posbíral v jarních kolech čtyři body za vítězství na Spartě a domácí remízu s Příbramí. FK Jablonec FK Teplice přenos živě 2 prosince 2023 před 8 hodinami — Jablonec vs. Teplice - online přenos z fotbalového utkání z ligy Gambrinus liga, kde se střetl FK Jablonec 97 s FK Teplice. Jablonec - Teplice | ONLINE fotbal | 28. 5. 2023 17:00 | 1. liga Živě na Sport. czOnline magazín deníku Právo & Seznam. cz Copyright © Seznam. cz, a. s., Borgis, a. s., ČTK, DPA, Reuters, fotobanka Profimedia. Audiovizuální mediální služby. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sport. cz je bez písemného souhlasu společnosti Borgis, a. JAB 0:0 TEP | FK Jablonec - FK Teplice (FORTUNA:LIGA) Střídání. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00. (15:50:39). FK Jablonec – FK Teplice. 0:0. před zápasem (-:-). Zpět na online. Branky: Karty ... FK Jablonec 97 vs. FK Teplice - Online přenos Jablonec vs. Teplice - online přenos z fotbalového utkání z ligy Gambrinus liga, kde se střetl FK Jablonec 97 s FK Teplice.