top of page

Fitness Group

Public·125 members

Zlaté Moravce : Žilina zápas naživo 02.12.2023

5. 10. 2023 — Žilina Košice zápas živý 25 novembra 2023 futbal pred 6 dňami — 10. 20 pred 10 hodinami — LIVE: MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce / Fortuna ...

MŠK Žilina Zlaté Moravce ONLINE Fortuna liga dnes LIVE 13. 2. 2021 — V drese Záhorákov nastupoval v posledných dvoch sezónach pravidelne na krídle, pričom dokopy si pripísal v najvyššej súťaži 42 zápasov s ... 77importantĎalší divoký moment na vrub Glovu, ktorý po faule Grozdanovského vytiahol pre hráča hostí červenú kartu. Následne zbadal svoju chybu a udelil mu žltú kartu. 77Kaprálik na pravej strane príkladne zabojoval o loptu a doslova ju vyškriabal z čiary, následne mu však nevyšiel center podľa predstáv. 76Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 15 minút, Žilina hrá so Zlatými Moravcami stále 2:2. 76Po druhom rohu MŠK sa situácia opakuje, tentoraz však Balaj odhlavičkoval loptu smerom do poľa. FC ViOn Zlaté Moravce vs MŠK Žilina aktuálne skóre, H2H FC ViOn Zlaté Moravce sa stretne s tímom MŠK Žilina dňa 2. 12. 2023 o 14:00 UTC na štadióne Stadion FC ViOn, Zlate Moravce meste, Slovakia. Zápas je súčasťou ... MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce / Niké liga 26. 8. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! 109importantVeľká šanca aj na strane hostí, nepríjemnú strelu Dávida Hrnčára vyrazil Samuel Petráš na rohový kop! 108Ďuriš sa tesne za polovicou ihriska dostal ku lopte, videl, že Chovan je ďaleko z bránky a skúsil ho prekvapiť. Brankár ViOnu však zrejme s touto možnosťou počítal a včas zacúval späť. 107Ľuboš Benkovský od postrannej čiare mohutne ženie svoj tím dopredu. 106importantObrovská príležitosť v úvode druhého predĺženia! Tibor Slebodník z hranice pokutového územia pravačkou opečiatkoval pravú tyč Chovanovej bránky! 106Začalo sa druhé predĺženie. 53Tentoraz útok hostí, Balaj však v bežeckom súboji na Kiwiora nestačil. Následne rýchla akcia Šošonov, center našiel hlavu Kurminowského, ktorý ale nemieril presne. 52Žilina začala druhý polčas enormným tlakom, hostia majú v obrane plné ruky a nohy práce. 51Po rohovom kope MŠK skúsil hlavičku Enis Fazlagić, ale nemieril presne. 50importantObrovská šanca Žiliny! Kurminowski sklepol loptu na hranicu šestnástky pre Gona, ktorý sa okamžite oprel do strely. Chovan bravúrne loptu vytlačil na tyč, lopta sa následne odrazila na rohový kop! 49Hrnčár center z priameho kopu hľadal Filipa Balaja, tentoraz sa však útočník hostí do zakončenia nedostal. 48importantFazlagić narysoval parádnu kolmicu pomedzi obrancov hostí pre Bičachčjana, ktorý si za obranu hostí skvele zbehol, následne však mieril len do bočnej siete Chovanovej bránky! 48Čögley končí po súboji s Fazlagićom na trávniku a chytá sa za ľavú nohu, ku kontaktu však nedošlo. 92Adrián Kaprálik sa dostal do dobrej pozície, pretože Jibrila tesne pred ním zastavil Tóth. Strela žilinského hráča však končí nad Petrášovou bránkou. 91changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Dawid Kurminowski, prichádza Taofiq Jibril. 91Začalo sa nadstavenie prvého polčasu. Po riadnom hracom čase máme v Žiline stav 2:2. O malú chvíľu sa začne prvé predĺženie. 90+4Druhý polčas sa skončil. 90+3Kyziridis mal priestor na únik, mohol sa rútiť sám na Petráša, ale žilinský expres Matúš Rusnák sa skvele vrátil a súpera odzbrojil! 90+2changeStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Enis Fazlagić, prichádza Patrik Myslovič. 90+2Obrovská šanca Žiliny, Chovan sa blysol ďalším skvelým zákrokom a podržal svoj tím. Ofenzíva domáceho celku už musí byť z brankára hostí zúfalá. 99Prihrávka na hrot hostí bola pre Hrnčára pridlhá. 98Brankár hostí posiela výkopom loptu ďaleko na polovicu Žiliny. 97Strela Adriána Kaprálika mieri vysoko nad bránku Adriána Chovana. 96importantObrovská šanca Žiliny! Center Jána Bernáta z ľavej strany, Chovan vo vzduchu minul loptu, ale pred Jibrilom v poslednej chvíli obetavo zachránil svoj tím pred pohromou skúsený Martin Tóth! 95Filip Balaj skúsil strelu z veľkej diaľky, táto však bola zblokovaná. 94importantObrovská šanca Žiliny, Tibor Slebodník ostal po centri z ľavej strany sám pred bránkou hostí, hlavičkoval však len priamo do náruče Adriána Chovana! 94Jakub Kiwior sa po ľavej strane dostal do zakončenia, delovku poľského obrancu MŠK však jeden z hráčov hostí tečoval na rohový kop. 93Javorček sa snažil predrať cez obranu hostí, výbornú prácu v drese ViOnu však odviedol stopér Jozef Menich. MŠK Žilina sledovať zápas 2 decembra 20 | Tracks & Trails pred 2 hodinami — 2023 — 2023 — FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos z 9. Tréner Podbrezovej Roman Skuhravý po prehre v ... [Streaming<] Zlaté Moravce Podbrezová zápas živý 11/ 11. 11. 2023 — [[ŽIVÝ PRENOS>>>]] Zlaté Moravce : Zemplín zápas naživo 20. 10. 2023 Zlaté Moravce - Vráble · FC Spartak Trnava – MŠK Žilina... Trenčín ...