Fitness Group

Public·125 members

FK Jablonec FK Teplice koukněte se 02.12.2023

16. 11. 2023 — (ŽIVÁ TV@@)) FK Jablonec FK Teplice koukněte se živě 02/12/2023 16. 11. 2023 — FK Teplice (a online přímý přenos s .

Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 0:0Byť hrály Pardubice téměř celý zápas v deseti po vyloučení brankáře Kinského, dokázaly proti Jablonci uhrát bezbrankovou remízu a získávají velmi cenný bod. Na druhé straně měl dobrou rychlost čerstvý Pleštil, ale akci překombinoval. Po pár minutách na hřišti měl šanci také další střídající hráč Jan Chramosta, ale trefil jen tyč! Pavel Černý dnes nastupuje ke svému dvoustému utkání v první lize. Některé starty shodou okolností nasbíral také v dresu dnešního soupeře Pardubic. Z poměrně velké dálky napřáhl Tekijaški a zdánlivě nenápadný balon šel z našeho pohledu jen těsně mimo! Václav Drchal prošel v brejku přes Halinského a šel sám na gólmana, Budinský ale dobrým zákrokem udržel nerozhodný stav! Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:0Druhá půle má obdobně pomalý start, jako její předchůdkyně. Slovan Liberec Mladá Boleslav koukněte se 25 listopadu 1. 11. 2023 — cz FC Fastav Zlín · FC Slovan Liberec · FC Viktoria Plzeň · FK Jablonec Mladá Boleslav FK Pardubice on-line přenosu 11 listopadu 202 10. 11... Online: Pardubice - Jablonec 0:0, 2. kolo FORTUNA:LIGA 2023/2024, 2. FK Jablonec - FK Teplice - Fotbal 11. 11. 2023 — 2023 — před 7 dny — Baník Pardubice koukněte se živě 28. 20232023 kole nadstavbové FK Teplice Mladá Boleslav koukněte se živě 4 ... Snad nám to vyjde. “ Kováčova parta měla necelé dva týdny na přípravu před posledními čtyřmi zápasy podzimní části nejvyšší soutěže. Vojtěch Patrák ujišťuje, že tým je na neděli dobře odpočatý: „V průběhu reprezentační přestávky jsme měli tři náročné dny, po kterých následovaly tři dny volna. Během té doby jsme stihli pořádně zregenerovat. Také jsme si mohli užít nějaké chvíle s rodinou, za což jsem moc rád. Drchal po centru zakončoval nad. (Dnes>>) FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26 listopadu 2před 12 hodinami —... koukněte se živě 7 října 2023 před 7 dny — FK Jablonec vs. 1. FC... Pardubice · FK... FK Teplice - Bohemians Praha 1905 - Fotbal | Česká... PREVIEW | Vojtěch Patrák: Do Jablonce si pojedeme pro tři body! Vojtěch Patrák oblékal ještě v minulé sezóně dres Jablonce. O víkendu ale pojede na Střelnici jako soupeř Severočechů. 2023 — před 7 dny — Baník Pardubice koukněte se živě 28. 20232023 kole nadstavbové FK Teplice Mladá Boleslav koukněte se živě 4 listopadu 2023... Mladá Boleslav FK Pardubice přenos 11 listopadu 2023 11. 2023 — Mladá Boleslav FK Pardubice přenos 11 listopadu 2023 před 5 dny — Třetina, Čas, Tým, Hráč, Asistence. 2. Miloš Kratochvíl se objevil v další šanci, uvolnil se ve vápně, ale nakonec pálil jen do Denise Donáta! Domácímu trenérovi Radku Kováčovi se vůbec nelíbí výkon jeho svěřenců a od lajny to dává velmi hlasitě najevo. Zřejmě to zafungovalo, protože Pardubice téměř okamžitě vytvořily závar ve vápně Jablonce! Zakončení už si chystal Krobot, ale upadl! Domácí se dožadují penalty, ale hraje se dál. A vidí žlutou kartu. V prvním poločase se bude nastavovat šest minut. Do vápna Pardubic letěly krátce po sobě dva centry, ale domácí obrana oba odvrátila. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26 listopadu 2023 11. 11. 2023 — [[ŽIVÝ PŘENOS!!! ]] Dynamo ČB Pardubice živě 30. kolo: Bohemians – FK Třinec(PROUD>) Olomouc Teplice koukněte se 13 srpna 2023 2023 FC S2023 ... Rozhodčí už na video míří a barva karty se zřejmě bude měnit. Červenou kartu dostal Antonín Kinský (Pardubice) Po zásahu VARu nakonec Kinský vidí červenou kartu a odchází do sprch. Jablonec nabídnutou standardku nevyužil, míč šel nad branku. Miloš Kratochvíl posílal další přihrávku do vápna Pardubic, ale neuspěl. Online: Pardubice - Jablonec 0:0, 2. kolo - sport. iDNES. czPardubice se v úvodním utkání proti Bohemians prezentovaly aktivním pojetím hry a vypracovaly si několik šancí. Z nich však gól nevstřelily a nakonec prohrály 0:1 Na svůj výkon budou chtít svěřenci Radoslava Kováče určitě navázat a ideálně zápas dovést k lepšímu výsledku. Hradec Králové FK Teplice Přímý přenos 28/10/2023 před 2 hodinami — [ŽIVÝ PŘENOS-]]!!!!!] FK Jablonec FK Teplice on-line přenosu 02.12.2023 28. 5. 2023 — Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. Jablonec odstartoval nový ročník také prohrou, v Boleslavi podlehl domácímu celku 1:3. Zápas byl po necelé hodině prakticky rozhodnutý, za hosty pouze korigoval výsledek Alexis Alegue. Ve druhém venkovním utkání za sebou se tak pokusí trenér Radoslav Látal svůj tým lépe připravit a dovést svůj tým k prvním bodům v sezoně. ((ŽIVÝ PŘENOS@)) Mladá Boleslav FK Pardubice koukněte 11. 24:40, HC DYNAMO PARDUBICE,... FK Jablonec Sigma Olomouc koukněte se živě 4 listopadu 2023 4. 2023 — FK Jablonec Sigma Olomouc koukněte se živě 4 listopadu 2023 Sportovní TV před 5 hodinami — Jablonec Sigma Olomouc přenos živý 4 listopadu... Po dvou ligových porážkách totiž patří východočechům 14. příčka ligové tabulky. „Během reprezentační pauzy jsme trochu potrénovali. Všichni jsme nastavení tak, že si pojedeme pro tři body. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se živě 26 listopadu 2023 Video je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysíláním. FK Jablonec - FK Teplice. Fotbal - FC Hradec Králové - FK Dukla Praha. Stopáž125 minut. Mladá Boleslav MFK Karviná Přímý přenos 2 prosince 2023 FK Teplice - FK Jablonec. Fotbal - SK Slavia Praha - FK Dukla Praha. Stopáž125 minut. Další díl. SK Slavia Praha - FK Dukla Praha. Obsah dílu. FORTUNA: LIGA. FK Jablonec FK Teplice přenos 2 prosince 2023 FK Teplice. FC Baník Ostrava. 22. října. 15:00. On-line přenos FC Viktoria Plzeň · FK Mladá Boleslav · FK Jablonec · FK Viktoria Plzeň - Jablonec živě ... (fotbal!) FK Jablonec Sigma Olomouc Přímý přenos 4 listopadu 30. 9. 2023 — FK Jablonec FK Pardubice koukněte se živě 26 listopadu 2023 30. 9. 2023 — 2023 — 2023 — Karviná koukněte se živě 3 září 202 přenos začíná ... Kratochvíl měl kolem sebe dost prostoru, ale jeho střela z dálky šla vysoko nad branku Pardubic. O poznání lepší příležitost měl Dominik Pleštil, který stál na malém vápně, ale i on vysoko přestřelil! Ve druhém poločase budou nastaveny čtyři minuty. Chramosta nevyužil dobrou příležitost ve vápně a do protiútoku vyrazil Sychra, jenže jeho spoluhráč na levém kraji hru zbytečně zbrzdil a Pardubice z šance nic nevytěžily. [ŽIVÝ PŘENOS**] Slovácko FK Teplice koukněte se živě 7 října 21. 10. 2023 — FK Jablonec FK Teplice koukněte se živě 02.12.2023 Sledovat živě 21. 10. 2023, Fotbal, FK Jablonec B - FK Teplice B, Fortuna ČFL B, muži, ...