top of page

Fitness Group

Public·127 members

Ústí nad Labem Děčín živě 2 prosince 2023

před 16 minutami — před 3 hodinami — před 32 minutami — Nymburk NH Ostrava přenos živý 29 listopadu 2023 Fotbal před 3 dny — 2023 — SLUNETA Ústí nad Labem ...

Ústí nad Labem - Děčín LIVE 27. 9. 2023 | Hokej Sledujte na Livesportu Ústí nad Labem - Děčín 27. 9. 2023 live - livescore, statistiky vzájemných zápasů, poslední výsledky a další informace. Ti se ale do pásma Medvědů nakonec stejně nedostali. 40:01' Začala třetí třetina. Další třetina začne přibližně v 19:34. Také druhé dějství je u konce. Na jeho začátku se povedenou střelou z prostoru mezi kruhy prezentoval Jan Smola a strhl tak vedení znovu na stranu Děčína. Oba týmy měly postupně další šance, ale ty už zůstaly nevyužity. 40:00' Druhá třetina skončila. 39:45' Domácí se stále drží v útočné třetině, rádi by ještě navýšili svůj náskok, už to ale zřejmě nestihnou. 39:15' Trma vrma před děčínským brankovištěm, dokonce zvonila tyčka, ale zřejmě ta boční. Praha Nymburk přenos živě 2 prosince 2023 Sledujte Online před 3 hodinami — Z deštivého stadionu U Nisy odjeli spokojenější právě Pražané, jejichž 74. 53 BK ARMEX Děčín. [[FOTBAL<<<]] Ústí nad Labem NH Ostrava přenos ... 59:30' Zápas se už jen dohrává, domácí mají solidní náskok a o ten už přijít nemohou. Vypadá to, že se v přípravě dočkají prvního vítězství. 58:25' Ústí nad Labem právě vstřelilo branku! Hosté se v závěru třetí třetiny prosazují, na levé straně dostal přihrávku LADISLAV FUNK a ten poté trefil částečně odkrytou děčínskou klec – 5:2. Asistence: Zdeněk Petráš a Lukáš Popela. 58:12' Parshakov dvakrát podklouzl, poté se srazil se soupeřem a už neměl tolik rychlosti, aby se jal k zakončení před Václavem Vlachem. 58:00' Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. 56:54' Hosté se usadili v pásmu Děčína, nyní jsou to oni, kdo má k dispozici přesilovou hru. Michael Petrásek se činil v brankovišti a srazil mimo první střelu hostů. Praha Nymburk Přímý přenos 2 prosince 2023 Živý před 3 hodinami — před 32 minutami — Nymburk NH Ostrava přenos živý 29 listopadu 2023 Fotbal před 3 dny — 2023 — SLUNETA Ústí nad Labem Nymburk Ústí nad Labem ... [[Fotbal-]] Praha Nymburk živě 2 prosince 2023 před 3 hodinami — [Online*] Opava Děčín živě 30/05/2023 (živý přenos@@) Pa 2023(Hodinky> [ŽIVÝ SPORT-] Geosan Kolín Ústí nad Labem živě 24 září 24. Nymburk ... 25:46' Zakázané uvolnění Děčína stěhuje hru před Michaela Petráska, vhazovat se bude na levém kruhu. 23:59' A další rána mířila na brankáře hostů, ten kryje kotouč hrudí a přerušuje hru. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce. 23:27' Domácí jsou na koni a nadále předvádějí pěknou kombinační hru. Po střele Davida Tůmy ale zakročil Václav Vlach a ten má kotouč u sebe. 21:36' Hned v úvodu druhé třetiny se domácí prosazují a znovu strhávají vedení na svou stranu. Macek přenechal puk JANU SMOLOVI, který poté zblízka nedal Vlachovi šanci – 2:1. Asistence: Aleš Macek a Martin Jursa. Po zisku puku pak pádí Slovan do akce. 43:20' Hosté se pokusili o akci, David Nedoma si vyjížděl směrem do útočného pásma, přihrávku od svého spoluhráče ale dostal na paty. 42:14' Domácí navyšují své vedení a mají dvoubrankový náskok. Velmi dobře se v Děčíně uvedl ONDŘEJ PRÍHODA, který si nabruslil na levou stranu a poté zvedačkou z bekhendu pověsil touš pod víko soupeřovy klece – 3:1. Asistence: David Černý. 41:10' Pokus Jana Smoly končí na brankáři Václavu Vlachovi a hosté se tak mohou znovu dostat do útočného pásma. 40:30' David Tůma směřoval s pukem kupředu, ve středním pásmu ho o něj ale obrali hosté. Nicméně se Děčín drží stále v teritoriu Slovanu. 51:54' Další zrychlení děčínských hráčů, kteří se dostali do třetiny soupeře, ale velmi rychle tam o puk přišli. Takže se vrací zase zpátky do obrany. 49:13' Děčín právě vstřelil branku! A během chvilky je to už 5:1. Hosté byli nedůrazní v obraně a to potrestal povedenou střelou ALEŠ MACEK, který v pokleku svižnou ranou uvnitř levého kruhu nedal hostujícímu brankáři šanci – 5:1. Asistence: Martin Jursa. 48:51' Po hezky sehrané kombinaci jde Děčín do třígólového trháku. 34:24' Zdeněk Petráš, jenž to v Děčíně velmi dobře zná, se nyní proháčkoval až do zakončení, ale nakonec mu rána nesedla a puk končí zcela mimo Michaela Petráska. 33:01' Václav Vlach chytil zvednutou střelu, která na něho mířila z levé strany a má kotouč v lapačce. Hned je hra přerušena a vhazování proběhne na pravém kruhu. 31:50' Martin Berčík vyzkoušel pohotovou střelou Michaela Petráska, který uspěl a jeho ránu lapil do své lapačky. Nicméně hosté měli nyní velký tlak, který končí přerušením hry. Puk má Michael Petrásek. 39:00' Hraje se poslední minuta druhé třetiny. 38:30' Tomáš Faigl se snažil obrat o puk hostujícího hráče, to se mu nepovedlo a Slovan míří z obranného pásma rychle do toho útočného. 37:51' Hosté se nedostali z vlastního pásma dopředu, atakoval je soupeř, jenž se v oslabení zatím velmi dobře brání. 36:58' Hra je zase přerušena a vhazovat se bude v pásmu Děčína, Ústečané hrají přesilovou hru a snaží se o vyrovnání. 35:45' Po vhazování v děčínském teritoriu si puk převzali Medvědi a hned se dostali znovu do útočné akce, zblízka ale na Vlacha nevyzrál David Černý. SLUNETA Ústí nad Labem: Úvod SLUNETA Ústí nad Labem. 13, 61. #. BC GEOSAN Kolín. 13, 61. #. Sršni Photomate Písek. 12, 58. #. BK ARMEX Děčín. 13, 46. #. Basket Brno. 13, 46. #. BK KVIS ... Labská plavební společnost - Loď Děčín Hřensko Bad Labská plavební společnost Vás zve na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany. Děčín - Ústí n. Labem | ONLINE | 24. 8. 2023 18:00 | Přípravné zápasy 2023/2024 | ŽIVĚDíky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. Je dobojováno. Medvědi porážejí v derby ústecký Slovan 5:2 a mají tak v přípravě první výhru. Po velmi dobrém výkonu potěšili své diváky, kteří si nyní s nimi užívají děkovačku. A vyvolávají jméno Michaela Petráska, který si v utkání připsal několik famózních zákroků a je tak na dobré cestě k restartu své brankářské kariéry. Basketbal, Kooperativa NBL na TVCOM.CZ ... ŽIVĚ. Seek to live, currently behind liveŽIVĚ. Zbývající čas -0:00. 1x. Rychlost SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín, záznam · 30. 9. 2023 17:50, BK ... Začínalo se znovu od začátku a za nerozhodného stavu se pak nakonec šlo i poprvé do kabin. 20:00' První třetina skončila. 19:50' Už to vypadá, že se nic nestane a oba týmy půjdou za malou chvíli poprvé do kabin, protože úvodní dějství bude minulostí. 19:00' Hraje se poslední minuta první třetiny. 18:23' Obrana Děčína nepustila soupeře do zakončení a získala puk. 31:42' Lukáš Popela od modré čáry posunul puk blíže děčínské brance, tam ale nebyl nikdo, kdo by ho mohl dorazit za záda Petráska. 30:15' Zakázané uvolnění Děčína znovu přesouvá hru před Michaela Petráska, buly bude vhozeno po jeho pravé ruce. 28:49' Vhazovalo se před Vlachem, Medvědi se zdrželi v útočném pásmu, ale pokus Tomáše Nezbedy skončil jen vedle bližší tyče. 27:36' Krásná akce hostů: Dan Bartoš jel s Ondřejem Sýkorou v tandemu, prvně jmenovaný pak poslal zpětnou přihrávku Sýkorovi, který byl ve výborné palebné pozici, ale jeho pokus vychytal Michael Petrásek! 27:01' Hra je přerušena, patrně se bude vhazovat ve středním pásmu blíže brance Slovanu. 10:36' Aleš Macek znovu atakoval branku soupeře, ale zblízka na Václava Vlacha nevyzrál. 09:50' Na druhé straně po chvilce střílel Václav Hynek, jeho dalekonosný pokus končí jen na brankáři Michaelu Petráskovi. 08:20' Tomáš Faigl jel v tandemu s Tomášem Nezbedou a první jmenovaný pak z levého kruhu vyslal hodně tvrdou ránu, kterou orazítkoval tyč ústecké branky! Ta jen zazvonila. 08:01' Martin Dubský bekhendovou přihrávkou na levou stranu chtěl vyzvat spoluhráče, který by měl dobrou střeleckou pozici, ale ten byl v protipohybu a puk tedy nezasáhl. 07:05' Střelu od modré čáry tečoval před Vlachem Aleš Macek, ale jeho příklep končí na jeho betonu. Ústí nad Labem livescore, výsledky, program zápasů, Písek Stránka Ústí nad Labem na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů. Zdeněk Petráš poslal puk na pravý kruhu pro MARTINA DUBSKÉHO, jenž švihem překonal Michaela Petráska – 1:1. Asistence: Zdeněk Petráš. 13:49' Medvědi svůj tlak nyní přetavují gólem. David Tůma vyzval TOMÁŠE NEZBEDU, který objel soupeřovu branku a z pravé strany poté zaskočil Václava Vlacha – 1:0. Asistence: David Tůma. 12:50' Po nepřesném zakončení soupeře šli dopředu opět Medvědi, z pravé strany pak zakončil žabkou David Černý, ale i jeho střela se neujala. 11:40' A znovu šance Tomáše Nezbedy, ten dostal do jízdy přesný pas a hned vystřelil, ale Václav Vlach svou svatyni i tentokráte uhájil. 11:02' Děčín je hodně aktivní a znovu se dostal do útočné akce, tu zakončoval Tomáš Nezbeda, ale v těsné blízkosti na levé straně Vlacha nepřekonal! Další velká šance Medvědů končí zmarem. BK Děčín: Officiální stránky basketbalového klubu BK ARMEX Děčín. 00. : SLUNETA Ústí nad Labem. 00. 02.12.2023, 18:00 HOD. ARMEX Sportcentrum Detail Vstupenky online Kooperativa NBL, Základní část. BK Olomoucko.